מוניות לשדה התעופה

להזמנת מוניות לנתב"ג מלאו את הטופס
10% הנחה למזמינים מראש נסיעה הלוך חזור

שירות לקוחות 24/7

חסכו עד 35%

מעל חצי מיליון נסיעות

רכבי VIP

הסעות לנמל התעופה קלות ומהנות בצורה מפתיעה!

הזמינו הסעה לשדה התעופה ב 3 שלבים פשוטים

הזמן מראש

ספרו לנו מתי אתם טסים ונקבע לכם הסעה לשדה התעופה וחזרה הביתה.

בחרו רכב מתאים

יש לנו רכבים בגדלים שונים מ 4 עד 20 נוסעים ורכבי יוקרה VIP

אתם יכולים להרגע

אנחנו נדאג לאסוף אתכם ולהביא אתכם בזמן לטיסה

מוניות לנתב"ג בכל שעות היממה

מונית רגילה (1-3 נוסעים) שירות העברות המתבצע על ידי מכוניות מוניות רגילות (סדאן). בדרך כלל ניתן לזהות את כלי הרכב כמוניות. כל מכונית יכולה לשאת לכל היותר שלושה אנשים ומזוודות. בלעדי (1-3) למטיילים שמעריכים נוחות ויעילות במחיר סביר. נעשה שימוש במכוניות מנהלים חדשות ומאובזרות היטב כמו מרצדס, סקודה סופרב, טויוטה קאמרי. 

כאשר נוסעים לחו"ל, הדרך הנוחה ביותר היא להזמין מוניות לנתב"ג לשעה הרצויה וכך להגיע במועד לטרמינל. גם כאשר חוזרים לאחר טיסה מעייפת, האופציה המועדפת היא לנסוע הביתה במונית.
השירות של מוניות לנתב"ג פועל לאורך כל היממה ולכן אפשר לתאם הגעה של מונית לבית הלקוח בכל שעה רצויה.


צי הרכבים שלנו כולל רכבי הסעות לנתב"ג בגדלים שונים ולכן אנו מתאמים את הגעת הרכב הנכון לכל מטרה. כאשר בני משפחה יוצאים לטיול בחו"ל עם ילדיהם או קבוצה גדולה של חברים, האופציה הנוחה ביותר היא להזמין מוניות לנתב"ג. השירות הזה חוסך הרבה מאד כאבי ראש ולכן הוא המועדף על רוב הציבור.

לקוחות רבים אינם מעוניינים להשאיר את הרכב בחניון בשדה התעופה הן לאור העלות היקרה של החניה במקום זה והן לאור העובדה שאם הרכב נשאר כמה ימים או שבועות בחניון, הוא לא משמש את בני הבית האחרים ולכן זה רעיון מוצלח פחות.

יש לקוחות שבעבר ביקשו בכל נסיעה לטרמינל הסעה מקרוב משפחה או מחבר.
 גם זה סידור שהוא נוח פחות, כיוון שכל אחד עסוק בעניינים השוטפים שלו כמו ילדים ועבודה ובטח ובטח שזה לא נוח כשמדובר ביציאה לשדה התעופה באמצע הלילה, עבור טיסות שממריאות לחו"ל לקראת הבוקר. 

שירות איכותי וברמה גבוהה

הנהגים של מוניות לנתב"ג מודעים לאחריות הרבה על הכתפיים שלהם כיוון שכל אחד מהנוסעים אמור להגיע בזמן לצ'ק אין בטרמינל כדי להתחיל את כל תהליך הבידוק וזאת כדי שלא יאחר לטיסה. זו הסיבה שכל אחד מהנהגים שלנו הוא אדם אחראי ביותר והוא מגיע לכל לקוח בדיוק בשעה שנקבעה. כל מונית היא מרווחת ויש בה מספיק מקום, לשבת בנוח, למתוח את הרגליים ולהניח את כל הציוד, כמו המזוודות והתיקים. הנהג מסייע ללקוחות ומניח את כל הציוד בזהירות בתא המטען וכך תוך פרק זמן קצר הם יוצאים לדרך כדי להגיע בזמן. 

מגוון של מוניות לנתב"ג 

ההיצע של המוניות שלנו כולל מוניות רגילות שמתאימות לנוסע אחד או לכמה נוסעים בודדים, כולל המזוודות שלהם. מעבר לכך יש לנו גם מוניות גדולות שמתאימות לשישה נוסעים כולל הציוד שלהם וגם מוניות גדולות יותר. כדי לבצע את הנסיעה ברכב המתאים, חשוב להזמין מראש את ההסעה לשעה הנחוצה וכך אנחנו מנתבים את הגעת הרכב הנכון ביותר.

נסיעה לחו"ל היא בדרך כלל לאחר כמה שעות לחוצות של ההתארגנות ואריזת כל החפצים. הנהגים שלנו מודעים לכך ולכן מתנהלת נסיעה רגועה, מלווה במוסיקה נעימה כדי לאפשר לנוסעים לנוח לאורך הנסיעה עד ההגעה לשדה התעופה ולשלבים שהם טרום טיסה. 

תשלום לנהגי המוניות 

אצלנו בגולן הסעות מוניות לנתב"ג מכבדים מגוון רחב של אמצעי תשלום: מזומן, אשראי, Bit לעסקים שוטף +60

שירות 24/7

שירות לקוחות

שאלות נפוצות ששואלים אותנו

לא זוהי נסיעה פרטית עם נהג ורכב העומדים לרשותכם.

לא זוהי נסיעה פרטית עם נהג ורכב העומדים לרשותכם.

כן בודאי אפשר לקבל חשבונית מהנהג בסיום הנסיעה.
בנסיעה לחברה אפשר לבקש חשבונית במעמד ההזמנה ואנחנו נשלח לך למייל. 

פרטי ההזמנה שלך ישלחו לך בדואר אלקטרוני. לאחר אישור ההזמנה את פרטי הנהג בהודעת וואטסאפ.

מונית קטנה: עד 4 נוסעים
מונית גדולה: עד 7 נוסעים עם מטען
מיניבוס: 12 עד 16 נוסעים.
רכבים VIP: מרצדס, סקודה סוברב קמארי.

מונית קטנה (עד 4 נוסעים) שירות העברות המתבצע על ידי מכוניות מוניות רגילות (סדאן). בדרך כלל ניתן לזהות את כלי הרכב כמוניות. כל מכונית יכולה לשאת לכל היותר עד 4 נוסעים עם תיק קבינה או 2 מזוודות גדולות ו 3 תיקי קבינה (טרולי). 
בצי הרכבים שלנו אנחנו מציעים מכוניות מנהלים חדשות ומאובזרות היטב כמו מרצדס, סקודה סופרב טויוטה קאמרי.

 הסעות VIP ג׳יפ (1-4 נוסעים ) סטנדרט הגבוה בהסעת נוסעים, המתבצע עם ג׳יפים חדשים ומאובזרים ונהגים מיומנים אדיבים ודיסקרטיים מאוד.

מונית גדולה עד 7 נוסעים /רכב תיירות VIP
מיניוואנים הם כלי רכב להסעת קבוצות. ניתן להשתמש בכלי רכב אלה גם במחלקת תיירים ועסקים. הובלה במיניוואן היא עבור מקסימום עד שבעה אנשים ומטען בגודל סטנדרטי.

מיניבוס 12 עד 20 נוסעים.
יש לנו מיניבוסים בהזמנה מראש ניתן להזמין מיניבוס עד 16 איש בתוספת מזוודות.

*כדי שנוכל להתאים את סוג הרכב לכמות הנוסעים והכבודה צרו קשר ונעזור לכם לבחור רכב מתאים. 

יש לעדכן אותנו במעמד ההזמנה על מטען מיוחד מסוג:
ציוד סקי, ציוד גלישה, גלשנים ואופניים.
תוספת בוסטר, סלקל, כסא תינוק
קלנועיות מתקפלות
בעלי חיים וכלובים

בקשות מיוחדות, כגון כסאות ילדים, נוסעים נכים או מוגבלים, כיבוד ושתיה. כפופות לזמינות וניתן להזמין אותן מראש. אם אתה זקוק לטיפול נוסף, אנא הודע לנו בעת ביצוע ההזמנה. כבישי אגרה, חניה וכל עמלה אחרת כלולים במחיר ההעברה.